Used modules (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina
