Used modules (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Page settings
cs: Nastavení stránky
