Used modules (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Name
cy: Enw

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: Page settings
cy: Gosodiadau tudalen
