Used modules (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Block description
da: Beskrivelse

en: Page settings
da: Sideindstillinger
