Used modules (6.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།
