Used modules (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Page settings
el: Ρυθμίσεις σελίδας
