Used modules (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Name
eo: Nomo

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj
