Used modules (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Page settings
et: Lehekülje sätted
