Used modules (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Page settings
eu: Orriaren ezarpenak
