Used modules (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Page settings
fa: تنظیمات صفحه
