Used modules (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Page settings
fi: Sivuasetukset
