Used modules (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Name
fr: Nom

en: Block description
fr: Description du bloc

en: Page settings
fr: Paramètres de la page

en: <a href="@user-access">Allowed users</a> are able to view used modules on this <a href="@used-modules">page</a> or in a <a href="@build-block">block</a>.
fr: Les <a href="@user-access">utilisateurs autorisés</a> peuvent voir les modules utilisés sur cette <a href="@used-modules">page</a> ou dans un <a href="@build-block">block</a>.
