Used modules (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Page settings
gl: Axustes da páxina
