Used modules (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Page settings
he: הגדרות דף
