Used modules (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն
