Used modules (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Version
ja: バージョン

en: Name
ja: 名前

en: Block description
ja: ブロックの説明

en: Page settings
ja: ページの設定
