Used modules (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Block description
jv: Katrangan blok
