Used modules (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы
