Used modules (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក
