Used modules (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک
