Used modules (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi
