Used modules (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Name
nl: Naam

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Page description
nl: Paginabeschrijving
