Used modules (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Block description
nn: Beskriving av blokken
