Used modules (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Page settings
pl: Ustawienia strony
