Used modules (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut
