Used modules (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Block description
ta: Block விளக்கம்
