Used modules (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Version
tr: Sürüm

en: Name
tr: İsim

en: Block description
tr: Blok açıklaması

en: Page settings
tr: Sayfa ayarları

en: Used modules on this site.
tr: Bu sitede kullanılan eklentiler.
