Used modules (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Version
uk: Версія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки
