Used modules (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Version
vi: Phiên bản

en: Name
vi: Tên

en: Block description
vi: Mô tả khối

en: Page settings
vi: Các thiết lập trang
