Used modules (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: Page settings
ar: إعدادات الصفحة
