Used modules (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད
