Used modules (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Block description
de: Blockbeschreibung

en: Page settings
de: Seiteneinstellungen

en: Page description
de: Beschreibung der Seite
