Used modules (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Version
es: Versión

en: Name
es: Nombre

en: Block description
es: Descripción del bloque

en: Page settings
es: Opciones de página
