Used modules (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: Block description
hi: ब्लॉक की व्याख्या
