Used modules (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Page settings
hu: Oldalbeállítások
