Used modules (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: Block description
id: Deskripsi blok

en: Page settings
id: Pengaturan halaman
