Used modules (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Version
it: Versione

en: Name
it: Nome

en: Block description
it: Descrizione del blocco

en: Page settings
it: Impostazioni pagina
