Used modules (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები
