Used modules (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai
