Used modules (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Page settings
oc: Paramètres de la pagina
