Used modules (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Name
ro: Nume

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: Page settings
ro: Setări pagină
