Used modules (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Version
ru: Версия

en: Name
ru: Название

en: Block description
ru: Описание блока

en: Page settings
ru: Настройки страницы

en: Page description
ru: Описание страницы
