Used modules (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky
