Used modules (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: Page settings
te: పుట అమరికలు
