Used modules (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت
