User Badges (6.x-1.4) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: weight
fr: poids

en: delete
fr: supprimer

en: title
fr: titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Upload
fr: Transférer

en: Add another
fr: En ajouter un(e) autre

en: Upload image
fr: Transferer une image

en: Please select images to delete.
fr: Sélectionnez les images à supprimer.

en: New image saved.
fr: Nouvelle image enregistrée.

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Roles
fr: Rôles

en: Products
fr: Produits

en: page callback
fr: procédure de rappel (callback) de page

en: page arguments
fr: arguments de la page
