User Badges (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Images
id: Gambar

en: weight
id: bobot

en: delete
id: hapus

en: title
id: judul

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Weight
id: Bobot

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Node ID
id: ID Node

en: Upload
id: Unggah

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Upload image
id: Unggah gambar

en: type
id: tipe

en: action
id: aksi

en: Roles
id: Peran

en: Products
id: Produk
