User Badges (6.x-1.4) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Images
is: Myndir

en: weight
is: þyngd

en: delete
is: eyða

en: title
is: titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: New image saved.
is: Ný mynd vistuð.

en: type
is: gerð

en: action
is: aðgerð

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Roles
is: Hlutverk

en: Products
is: Vörur
