User Badges (6.x-1.4) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: weight
ku: کێش

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: type
ku: جۆر

en: action
ku: کردار

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
