User Badges (6.x-1.4) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
